O mnie

 

Witam serdecznie wszystkich na mojej nowej stronie internetowej :). Nazywam się Grażyna Trzepacz i posiadam hodowlę psów rasy charcik włoski o wdzięcznej nazwie „Niby Nic”.

Jestem magistrem zootechniki i technikiem weterynarii, a od dziecka interesowałam się psami i zawsze jakiegoś do domu sprowadziłam. Po wielu latach trafiłam na charcika włoskiego i zaczęła się moja przygoda hodowlana. Pierwszym  moim charcikiem była czarna suczka Cara Mia, którą nabyłam w 1994 roku z hodowli Nic Wielkiego. Początkowo nie jeździłam na zagraniczne wystawy z moimi charcikami – być może dlatego mój jeden z pierwszych podopiecznych Atos (champion polski, zwycięzca Europy Środkowej  i Wschodniej, Zwycięzca Polski, 4xCACIB) nie był interchampionem.

Zapraszam do przeglądu psów z mojej hodowli. Wśród moich podopiecznych znajdą Państwo Emira i Idola oraz suczki: Gretę, Heksę, Jagę i Lunę. Mam także dwie 10-letnie weteranki: piaskową Dosię (champion Polski) i Donę o umaszczeniu isabel (młodzieżowy champion Polski, champion Polski).

Kontakt:

e-mail: charciki@gazeta.pl

tel. komórkowy: +48 510 273 961

tel.: +48 523520202 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *